• BV Leeuwarden MSE 4 BASKETBALL

  • BV Leeuwarden MSE 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rinzema, MarcoTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Hal
    Dinsdag 19:30-21:00 Veld 1 Egelantierhal
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 11:45BV Leeuwarden MSE 4 - Celeritas-Donar MSE 4Kalverdijkje
    8 mrt. 19:15HBV Falcons MSE 1 - BV Leeuwarden MSE 4Valkenlaan
    16 mrt. 13:30BV Leeuwarden MSE 4 - Aquila MSE 1Kalverdijkje
    23 mrt. 20:30BV Dunk MSE 1 - BV Leeuwarden MSE 4De Noordster
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BV Leeuwarden MSE 4 ( 5e divisie MSE 5D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuidlaren Trojans MSE 1161303105876129726
    2BV Dunk MSE 1161303101169631526
    3Celeritas-Donar MSE 4151104105073731322
    4Aquila MSE 1151005102377025320
    5BV Leeuwarden MSE 41690785572812718
    6HBV Falcons MSE 1169079539272618
    7BV Jahn II MSE 2158079248844016
    8De Groene Uilen MSE 616808802909-10716
    9Jumping Five MSE 2 *155010640848-2088
    10BTER Financieel Typhoons'23 MSE 1164012743991-2488
    11BV Millwings MSE 2164012763938-1758
    12GSBV Moestasj MSE 31600165081141-6330
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bonasia, CarloTeamspeler
    Deram, BjarneTeamspeler
    Galiƫn, Justin Van derTeamspeler
    Hoffman, GijsTeamspeler
    Ibric, AdmirTeamspeler
    Kamstra, PeterTeamspeler
    Ommeren, Nick vanTeamspeler
    Plekker, RoyTeamspeler
    Ruiter, Tom deTeamspeler
    Schaafsma, JelmerTeamspeler
    Schilperoord, BoyTeamspeler
    Vries, Dirk Tjitze deTeamspeler
    Vries, Robbin deTeamspeler
    Wennekes, MatthewTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BV Leeuwarden MSE 4

    VS

    Celeritas-Donar MSE 4

    02 maart 202411:45 uur
    Kalverdijkje Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Leeuwarden MSE 4

    Mannen Senioren Afdeling

    53,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    45,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,13

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd