• BV Leeuwarden MSE 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoffman, GijsTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Egelantierhal Dinsdag 19:30 tot 21:00 uur veld C
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BV Leeuwarden MSE 3 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Five Pack MSE 1181800129964765236
    2BV Leeuwarden MSE 3181404111074336728
    3Green Lions MSE 1181107103787915822
    4HBV Falcons MSE 11810089869028420
    5Zuidlaren Trojans MSE 21840146651094-4298
    6GSBV Moestasj MSE 31840147751066-2918
    7De Groene Uilen MSE 71820165311072-541-2
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bonasia, CarloTeamspeler
    GaliŽn, Justin Van derTeamspeler
    Hoffman, GijsTeamspeler
    Ibric, AdmirTeamspeler
    Jong, Bas deTeamspeler
    Kamstra, PeterTeamspeler
    Lunzen, Ronald vanTeamspeler
    Ruiter, Tom deTeamspeler
    Trierum, Ricky VanTeamspeler
    Vries, Robbin deTeamspeler
    Wennekes, MatthewTeamspeler