• BV Leeuwarden MSE 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoffman, GijsTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Egelantierhal Dinsdag 19:30 tot 21:00 uur veld C
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 10:00BV Leeuwarden MSE 3 - Green Lions MSE 1Kalverdijkje
    4 jun. 13:30GSBV Moestasj MSE 3 - BV Leeuwarden MSE 3Willem-Alexander Sportcentrum
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.BV Leeuwarden MSE 3 - Five Pack MSE 125 - 58
    14 mei.BV Leeuwarden MSE 3 - De Groene Uilen MSE 7 (**)68 - 36
  • Poulestanden BV Leeuwarden MSE 3 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Five Pack MSE 1181800129964765236
    2BV Leeuwarden MSE 316120495363431924
    3Green Lions MSE 117110698579319222
    4HBV Falcons MSE 1179089268685818
    5GSBV Moestasj MSE 3164012684935-2518
    6Zuidlaren Trojans MSE 21730146181048-4306
    7De Groene Uilen MSE 7 (**)1720154851025-5400
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Algra, AbeTeamspeler
    Bonasia, CarloTeamspeler
    Galiƫn, Justin Van derTeamspeler
    Hoffman, GijsTeamspeler
    Ibric, AdmirTeamspeler
    Jong, Bas deTeamspeler
    Kamstra, PeterTeamspeler
    Lunzen, Ronald vanTeamspeler
    Ruiter, Tom deTeamspeler
    Trierum, Ricky VanTeamspeler
    Vries, Robbin deTeamspeler
    Wennekes, MatthewTeamspeler