• Aris Leeuwarden MSE 1

  • Aris Leeuwarden MSE 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bouius, PietMedische stafFysiotherapeut
    Dijkman, SierdTechnische stafTeammanager
    Faber, Oege HesselTechnische stafTeammanager
    Jousma, Jan-WatzeMedische stafFysiotherapeut
    Sliedregt, Vincent vanTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Okapi Aalst MSE 1 - ARIS Leeuwarden83 - 67
  • Poulestanden Aris Leeuwarden MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heroes Den Bosch MSE 12018021764139936536
    2Zorg en Zekerheid Leiden MSE 12017031749133141834
    3Donar Groningen MSE 12014061510127123928
    4Landstede Hammers MSE 12014061612143317928
    5Feyenoord Basketball MSE 1201001015491564-1520
    6ARIS Leeuwarden20901115861630-4418
    7Yoast United MSE 120801216221681-5916
    8BC APOLLO Amsterdam MSE 120701313461574-22814
    9Basketbal Academie Limburg MSE 120601413561556-20012
    10Den Helder SUNS MSE 120601415011698-19712
    11BV The Hague Royals MSE 120101912751733-4582

    Poulestanden Aris Leeuwarden MSE 1 (MSEL00P01 Dutch Play Offs kwartfinales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Donar Groningen MSE 13201267216514
    2ARIS Leeuwarden3102216267-512

    Poulestanden Aris Leeuwarden MSE 1 (MSELCB Mannen Senioren Landelijk Cross Border)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spirou Basket MSE 11010002323199432934
    2Okapi Aalst MSE 1109012242206018230
    3Hubo Limburg United MSE 1108022331221611529
    4Phoenix Brussels Basketball MSE 11070321122264-15224
    5ARIS Leeuwarden1050522352318-8323
    6RSW Li├Ęge Basket MSE 11060421602356-19622
    7Basketbal Academie Limburg MSE 11050519292149-22022
    8Den Helder SUNS MSE 11020820992453-35416
    9BC APOLLO Amsterdam MSE 11020819192282-36316
    10Yoast United MSE 11010921682375-20715
    11BV The Hague Royals MSE 110001017862478-6929

    Poulestanden Aris Leeuwarden MSE 1 (MSEL00P02A BNXT Play Offs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Okapi Aalst MSE 12200161128334
    2ARIS Leeuwarden2002128161-330
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brandsma, ReinderTeamspelercenter
    Doorson, ShaquilleTeamspelercenter
    Geijn, Thomas v.d.Teamspelerguard
    Hoeve, TimTeamspelerguard
    Maconda, Dimitri JoseTeamspelerguard
    Moes, Onne deTeamspelerguard
    Pluuren, Casper vanTeamspelerforward
    Rafaela, ElmerTeamspelerforward
    Triemstra, JoranTeamspelerguard
    Van Seijen Brown, Jackson G.W.Teamspelerguard

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.